BBO Discussion Forums: SA - odpoved - BBO Discussion Forums

Jump to content

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

SA - odpoved S cim uz promluvite?

#1 User is offline   coyot 

  • PipPipPipPip
  • Group: Full Members
  • Posts: 487
  • Joined: 2005-July-09

Posted 2006-February-02, 05:03

Situace: Partner zahaji 1.

Slabe skoky nehrajete, otevreni 1 vylucuje pravidelne listy s 15-17 nebo 20+, zahajeni 2 hrajete jako 22+ nepravidelne nebo 20+ pravidelne.

S kterymi listy na zahajeni partnera nebudete pasovat? Pokud vase rozhodnuti zalezi na stavu mansi ci hodnoceni, rozliste to.

1)


2)


3)


4)


5)


6)


7)

0

#2 User is offline   Miron 

  • PipPipPipPip
  • Group: Full Members
  • Posts: 358
  • Joined: 2006-January-30
  • Location:Praha, Czech Republic

Posted 2006-February-02, 06:52

1: 1
2: 1
3: 1
4: pass; pokud nejaka X jsou desitky a devitky tak mozna 1. Pokud to vypada, ze silny souper drazi az za mnou (cely zari, porad se kouka na bidding box), tak 1.
5: pass nebo 1. 1 hlavne v druhe a v rozdilovce, zavisi i na souperich.
6: pass (oproti 5 nemam kratkost), opet zavisi na souperich a druhu souteze.
7: pass
0

#3 User is offline   trijeron 

  • Pip
  • Group: Members
  • Posts: 8
  • Joined: 2006-January-29

Posted 2006-February-02, 07:41

1: pass
2: 1♠
3: pass - dubl matka, neni jiste jestli v partnerove barve neni pro me hodnota
4: pass
5: podle her - v 1 pokud budu mit 78 tak 1 reknu
6: jako predtim
7: pass
0

#4 User is offline   fraba 

  • PipPipPip
  • Group: Full Members
  • Posts: 69
  • Joined: 2006-January-29

Posted 2006-February-02, 11:05

1-3 reknu 1
4-7 pas

s listama 5-7 se na radu jeste v 90% pripadu dostanu. Muj 6-list prozrazuje i nepravidelne listy u souperu a navic to vypada, ze nejde o misfit - 3-list , tak budou souperi mluvit. Horsi jsou listy s kratkosti levne BZ, ale i ty vetsinou pasuju. Praxe mi mnohokrat ukazala, ze kdyz jsem nechtel hrat 1m hral jsem 3m. Podobny problem je v prave vysle revue, jsem jediny "expert" ktery pasuje. Asi to zalezi na pristupu k zivotu, ja jsem pesimista :rolleyes:.
Jo jeste jedna vec, zvlaste pro Trijerona, kratke body jsou v odpovedi DOBRE!!!! Dubl matka skoro vzdy hraje na rozdil od seste matky. Kdyz uz partner slibil nakou silu a nakou rozlohohu, tak kratsi figury narazi vetsinou na druhou barvu zahajitele. Shvalne to sleduj, partner zahaji 1M a ty zvysis na 2M, pak zkoumej ve kterych barvach dava ten tvuj vyzvu. Z vice nez 50% ve tve kratke barve.
0

#5 User is offline   fraba 

  • PipPipPip
  • Group: Full Members
  • Posts: 69
  • Joined: 2006-January-29

Posted 2006-February-02, 11:10

Jo jeste jsem zapomnel to vsecko se tyka IMP souteze. V paraku asi budu reagovat podobne, ale tam je situace trochu jina, souperi nemusi reopenovat, kdyz si jen trochu mysli, ze by nas mohli vyhnat do lepsiho castaku v pripadech 5-7 s pikovym 6-listem....no nevim, mozna jsou me obavy liche
0

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users